przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
23810 odwiedzin
MAC ogłasza. Konkurs na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Minister Administracji i Cyfryzacji ogłasza konkurs o dotacje na zadania na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu. Planowana pula środków to 430 tys. zł.

Minister Administracji i Cyfryzacji ogłasza konkurs na realizację zadania na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu oraz wyrównywania szans edukacyjnych i zaprasza do składania ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: „Technologie informacyjno-komunikacyjne na rzecz budowania kultury społeczeństwa informacyjnego”. Na realizację zadania przekazane zostanie 430 tys. zł.

Celem zadania jest przeprowadzenie działań, których efektem będzie wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych na rzecz wychowania w społeczeństwie informacyjnym oraz promowanie odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci i młodzież.

Oferty mogą składać m.in. stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe. Zadanie musi mieć charakter ogólnopolski, tj. projekt musi mieć ogólnokrajowy zasięg oddziaływania.

Termin składania ofert upływa 25 października.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin i zasady przyznawania dotacji dostępne są TUTAJ.

Źródło: MAC

A A A
07.10.2013
godz.09:24
kontakt